Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojë Falas Seksi Brenda!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj tani!

Hej atje dhe mirë se erdhët në Lojrat E Pornos Së Androidit. Ne shpresojmë se vetëm emri është i mjaftueshëm për t'ju thënë se për çfarë jemi të gjithë, por duke pasur parasysh se ke jetuar nën një gur gjatë gjithë jetës dhe nuk di si të analizosh fjalët bazë angleze, më lejoni t'ju them temën e përgjithshme të këtij projekti. E sheh, bota e lojrave pornografike ka qenë historikisht mjaft e varfër: kështu që pak vende janë munduar të marrin një punt DHE të prodhojnë një koleksion vrasësish titujsh. Jo vetëm përdoruesit e desktopit vuajnë nga ky problem, por është edhe më e theksuar kur vjen puna te lojtarët e lëvizshëm., Si rezultat i kësaj, ne jemi duke shkuar për të shkuar përpara dhe për të ju jap një shumë të rrepta premtim, ekipi ynë do të punojnë jashtë orarit, 7 ditë në javë, për të siguruar që ju të merrni qasje në celular porno lojra që janë drejtpërdrejt të pajtueshme me pajisje Android. Një gjë që duhet të shënojmë më herët këtu është se ndërsa po e emërojmë veten Për telefona Android, shanset janë që çdo pajisje e lëvizshme të jetë në gjendje të luajë titujt tanë – ne thjesht nuk mund ta garantojmë atë. Pse, saktësisht? Epo, le të flasim se si funksionon Loja E Pornos Android dhe pse ne mendojmë se ne jemi zgjedhja më e mirë për të varur nga pornot.

100% lojë e bazuar në shfletues

Salca speciale që na bën të ndryshëm nga platformat e tjera atje jashtë është fakti i thjeshtë që të gjitha lojërat tona janë në gjendje të hyjnë nëpërmjet shfletuesit tuaj. Kjo do të thotë se për aq kohë sa Të Kesh Kromin, Safarin, Firefox apo Operën në funksionim, do të jesh mirë të shkosh dhe të mos kesh probleme me lojrat tona. Pajisjet Android dhe gjurmuesit e tyre janë tipikisht identike me makina të tjera, që do të thotë se ju nuk duhet të keni probleme me iphone dhe çdo gjë tjetër që ju mund të përdorni., Ndërsa ne nuk mund të garantojmë se lojtarët jo-Android do të jenë mirë, do të bëjmë më të mirën për të siguruar pajtueshmëri, për aq kohë sa është e mundshme që ne ta bëjmë këtë. Si rezultat i kësaj politike dhe angazhimit tonë për lojërat me bazë në shfletues, do të thotë që nuk ka shumë gjasa të censurohemi. Problemi me aplikativët është se ata janë të lehtë për t'u mbyllur, plus shumë ekosisteme nuk janë shumë të emocionuara për të pasur mjete hyrjeje në lidhje me pornot. Natyrisht, gjurmuesit e telefonave nuk kanë të ngjarë të shkojnë gjëkundi dhe si rezultat, kemi besim se Lojrat Pornografike Të Androidit do të jenë gjithmonë këtu që ti ta shijosh!, Është një sistem i thjeshtë dhe një ide që ka shumë kuptim për ne, por çuditerisht, kështu që pak të tjerë kanë vendosur të shkojnë në këtë rrugë për lojërat e pornos së lëvizshme!

Merrni qasje falas sot

Çfarë do të mendoje nëse do të thosha se mund të shijosh Lojrat E Pornos Së Androidit krejtësisht pa pagesë? Epo, vendos shpejt, sepse kështu është situata! E sheh, ne besojmë se ti do t'i duash aq shumë titujt tanë, saqë do të vazhdosh të udhëtosh çdo ditë për t'u kënaqur me ta: kjo është arsyeja pse nuk je i ngarkuar para për ndonjë hyrje loje dhe duhet të paguash vetëm nëse me të vërtetë do. Titujt tanë mund të kompletohen plotësisht pa kollitur me para, por nëse do të kontribuosh pak, je i lirë ta bësh këtë!, Është një shumë e madhe e kokëposhtë në këtë vendim dhe ne mendojmë se ti do të na bësh një nder të madh, por mos u ndje në presion në asnjë mënyrë, formë apo formë për të dorëzuar paratë e fituara. Koha do të tregojë nëse ky gambit paguan apo jo, por ne jemi optimistë për dhënien e qasjes në lojrat tona seksuale Android sepse ne e dimë sa të mirë janë ata! Por në një mënyrë tjetër Që Lojrat E Pornove Të Androidit të tregojnë aftësinë e tyre në këtë fushë. Duhet të futesh brenda menjëherë, nëse jo më shpejt, për të parë se për çfarë bëhet fjalë gjithë kjo rrëmujë!

Video gratis seksi brenda

Tani, bashkë me të gjitha lojrat e yjeve, kemi kuruar gjithashtu një grup videosh seksuale për të shijuar. Këto vijnë nga burime me reputacion të partisë së tretë, duke përfshirë Si Bang Bros, Reality Kings, Skit, Kink dhe kështu me radhë. Në thelb, po ngarkohesh me metrazh të gjatë në cilësinë 1080p që mund të fluturosh sa më shumë ose sa të duash në paisjen tënde të lëvizshme, pa reklama për të goditur! Këto janë vërtet disa nga skenat më magjike që kemi parë dhe në baza ditore, janë dhënë 7 ngarkesa të reja!, Baza e të dhënave është ulur mirë në mbi 1,500 video, por kjo do të shpërthejë gjatë vitit të ardhshëm ndërsa ne vazhdojmë të grumbullojmë të gjitha videot e klasit botëror të seksit. Platforma që kemi ndërtuar është projektuar si përparësi për telefonat celularë, kështu që mos mendo se do të jetë një dhimbje e madhe për të lundruar: kemi bërë më të mirën tonë për t'ju dhënë akses në atë që do pa asnjë problem. Kjo është filozofia E Lojrave Pornografike Të Androidit dhe shanset janë se ajo do të jetë gjithmonë!

Është planifikuar një e ardhme fantastike.

Megjithë tashmë që kanë 44 lojra në koleksion, Android Pornografia Do të botojë 8 Të tjera vetëm në 12 muajt e ardhshëm. Ne jemi një bandë ambicioze dhe duam të bashkojmë oraret tona në mënyrë që ju të mund të shijoni një shumëllojshmëri titujsh dhe të zgjidhni ato që janë më të rëndësishme për interesat tuaja. E keqja është se nuk ke nevojë të harxhosh kohë me lëshime nën-par dhe që mund të rrish në markën e lojrave të seksit që të pëlqejnë. Kemi simulues takimesh,Rpg, tituj lufte dhe shkarkime me stil arcade që të shkojnë me shijet e tua., Nëse ke frikë të mos gjesh diçka që të pëlqen, mos u bëj! Ne kemi punuar gjithashtu me gjysmë duzine artistësh, që do të thotë se estetikja dhe stili i punës këtu ndryshon nga prodhimi në prodhim. Disa artistë si filmat Vizatimor Perëndimorë afrohen, ndërsa të tjerët janë më shumë kafshë në fokus-varet nga ti të vendosësh se çfarë do të duash dhe ku do ta kalosh kohën!

Pra, duke pasur parasysh gjithçka që kemi përmendur deri tani-si thua të vish brenda dhe të shohësh se për Çfarë Është Në të vërtetë Loja E Pornos Së Androidit? Ti e di që ka kuptim! Krijo një llogari sot dhe le ta bëjmë këtë shfaqje në rrugë.

Luaj Falas Tani